verhuur

Huur uw materieel bij onze verhuurtak HUUR&STUUR!

Kijk op huurstuur.nl voor het actuele verhuuraanbod

Huur&Stuur is een landelijk opererende verhuurder van een compleet programma grondverzetmaterieel zonder machinist en is specialist in (hydraulische) uitrustingsstukken. Met een groeiend aantal vestigingen, eigen servicedienst met zeer ervaren monteurs, transportmogelijkheden, ruime openingstijden en een jong machinepark zorgt Huur&Stuur voor een uitstekende dienstverlening.

  • Zeer groot verhuuraanbod
  • Altijd een vestiging in de buurt
  • Ruime openingstijden
  • Service en onderhoud op locatie
  • Transportmogelijkheden

U kunt bij Huur&Stuur terecht voor o.a.:

  • Rupsgraafmachines en minigraafmachines
  • Mobiele graafmachines
  • Wegenbouw- en grondverdichtingsmaterieel
  • Compacte wielladers
  • Wiel- en rupsdumpers
  • Hydraulische uitrustingsstukken
  • En nog veel meer!

VESTIGING DE MEERN

Molensteyn 47
3454 PT  De Meern
Tel.: 030 - 669 10 93
demeern@huurstuur.nl

VESTIGING BERGSCHENHOEK

Weg en Bos 111 
2661 DM  Bergschenhoek
Tel.: 010 - 521 50 75
bergschenhoek@huurstuur.nl

VESTIGING TIEL

Marconistraat 15
4004 JM  Tiel
Tel.: 0344 - 611 444
tiel@huurstuur.nl

VESTIGING OMMEN

Strangeweg 22
7731 GW  Ommen
Tel.: 0529 - 452 690
ommen@huurstuur.nl

VESTIGING VALKENBURG

Maastrichterweg 1
6301 BH  Valkenburg
Tel.: 043 - 205 71 87
valkenburg@huurstuur.nl

Huur&Stuur Veghel

Corridor 9
5466 RB Veghel
Tel.: 0413 - 280 001
veghel@huurstuur.nl

Binnenkort opent huur&Stuur een vestiging in Steenbergen!

Tot die tijd profiteert u van gunstige transporttarieven wanneer u in de buurt van Steenbergen werkzaam bent.